HAKKIMIZDA

Güven Arıtım Olarak;

Güven Su arıtım; Milas/Muğla’da su arıtım teknolojileri konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla kısa sürede sektöründe lider konuma ulaşmıştır. Evrensel değerlere sadık, çevreye duyarlı ve iyi bir kurumsal firma olmaya kararlı olan Güven Arıtım, yaptığı projelerde her zaman mühendislik hizmetini ve kaliteyi ön planda tutmuş, yıllar içinde edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ile bugün faaliyet gösterdiği bölgede marka firma konumuna ulaşmıştır. Muğla/Milas/Bodrum’da gelişen bilgi birikimini, sürekli geliştirerek güçlü kadrosu ve servis ağı ile müşterilerinin hizmetine sunmakta olan Güven Arıtım, insan sağlığını korumaya, her ihtiyaca uygun çözümleri üreterek müşterilerini memnun edecek çözümler sunmayı kendine görev edinmiş bir firma olarak hizmetinizdedir. Uzun yıllar birlikte olmak dileğiyle…

MİSYON & VİZYON

ÇEVRECİ

Kullandığımız malzeme ve ekipmanlar ile çevreci, doğaya saygılı, insan sağlığını düşünen, insanı ön planda tutan hizmet anlayışımız ile daima ilklerin öncüsüyüz.

KALİTE & ZAMANINDA İŞ TESLİMİ

Sektöründe öncü isimlerin arasında yer almamızın en önemli hususlarından birisi olan kalite & zamanında iş teslimi anlayışımız ile; kaliteli işçilik ve zamanında iş teslimi gerçekleştiriyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLI

Keşiften montaja kadar olan süreçte, müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermeden sizlere hizmet vermekteyiz.

SEKTÖRÜNDE GÜVEN

Sayısız projelere imza atan firmamız güçlü referansları ile sektöründe güven algısını oluşturmuştur. Bu güven algısını yaratmamızda yanımızda olan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.